הגיע הזמן להגשים חלום!

בוא לגלות את עולם הפסנתר ולהגשים חלום
עם מורה לפסנתר מדופלמת!

  • תגלה כיצד לימוד פסנתר תורם לשיפור הזיכרון ולקויות למידה
  • תיחשף ל 5 הטעויות הנפוצות ביותר שמכשילות תלמידים
  • העקרונות החשובים להצלחה בלימודי הפסנתר

השיטה ללמידה עם מורה לפסנתר


בחרתם מורה לפסנתר ואתם כבר לוקחים שיעור קבוע עם מורה לפסנתר שאתם מרוצים ממנה. מה עכשיו? איך מתקדמים? חשוב לדעת איך לנצל את שיעורי הפסנתר שלכם בצורה נכונה.


שיעור פסנתר יכול להיות מהנה מאוד כשכבר מתחילים לנגן ממש ובאופן מדויק, אבל חשוב לזכור שאת המורה לפסנתר ואת שעת השיעור הפסנתר מומלץ לנצל בעיקר ללמידה במידה ורוצים באמת לשפר את נגינת הפסנתר.

לנגינה עם המורה לפסנתר אמנם יש גם תפקיד חשוב בנגינה בפסנתר, אבל בעיקר מומלץ לנצל את הזמן להתקדמות ממש, לתרגול, לשימת דגשים חשובים בנגינה, לשיפור הטכניקה ובעיקר בעיקר ללמידת יצירות חדשות.
לכן חשוב שתהיה כימיה בינך לבין המורה לפסנתר, בקשו ממנה להעיר לכם על כל דבר וזאת הדרך הטובה והמובטחת לשיפור הנגינה ולהבאתה לשלמות!

תרגול

במהלך שיעור הפסנתר זכרו שרוב התקדמות הנגינה תעשה דרך התרגול בבית, לכן מומלץ לשאוב מהשיעור כמה שיותר מידע חדש לתרגול ופחות לחזור על התרגילים עצמם במהלך השיעור, פרט לתרגול הבסיסי והנחוץ בהחלט על-מנת לקבל הערות והארות מהמורה לגבי הצורה בה אתם מבצעים את התרגילים.
נסו באמת להבין מה אתם עושים

במהלך השיעור תלמדו לפעמים דברים נחמדים מאוד שילהיבו אתכם, והנגינה עם המורה תהיה כיפית, אבל לעיתים אתם לא תבינו לעומק מה אתם עושים לכן ברגעים האלה תעצרו רגע או אפילו בקשו מבלי להסס מהמורה להבין בדיוק מה אתם עושים עד שתבינו את זה ברמה שתוכלו ליישם את אותו דבר שאתם לומדים בכל קטע אחר בפסנתר.
אם עושים הכל קצת כמו תוכי ולא לגמרי מבינים מה עושים קשה להתקדם באמת!

יהיו עיניך רואות את מורך

עוד נקודה שכדי לנצל במהלך שיעור הפסנתר מול המורה לפסנתר היא התבוננות בנגינת הפסנתר.
ישנה נטייה לתלמידים במהלך השיעור להיות מאוד מרוכזים בעצמם בשל המאמץ של תרגול טכניקות חדשות, אך אם תצליחו מדי פעם להתבונן (בכל פעם כשהמורה מנגנת) על הטכניקה וצורת הנגינה שלה, הדבר יתרום מאוד לנגינתכם בצורה מודעת ובצורה לא מודעת.
כדי מאוד להטמיע את התמונות של הנגינה הנכונה על ידי התבוננות במורה ובנגינה שלה על הפסנתר על מנת לשכלל ולזרז את ההתקדמות שלכם בנגינה.